BEZÚDRŽBOVÉ PLOTOVÉ SYSTÉMY

Naše společnost se zabývá dodávkami a montážemi bezúdržbových plotů po celé české republice. Naše nabídka zahrnuje mnoho bezúdržbových plotových systémů , které jsou vyjímečné svým zpracováním, originálním vzhledem a příznivou pořizovací cenou. Při výrobě jsou použity nejnovější technologie. Velký důraz klademe na povrchovou úpravu, která dává oplocení trvalý a neměnící se atraktivní vzhled. Rádi Vám pomůžeme z výběrem a realizací toho nejvhodnějšího plotového systému.

originální plotový systém PLOTYMAX.CZ

Originální plotový systém PLOTYMAX.CZ

Originální plotový systém PLOTYMAX.CZ je navržen v designu nejnovějších trendů, které kladou velký důraz na eleganci a jsou zárukou moderního vzhledu a kvality za bezkonkurenční nízké pořizovací náklady v porovnání s jinými bezúdržbovými systémy. Od 990 Kč m2. Systém využívá špičkovou technologii v oblasti spojování oceli tvarováním za studena a tím zabraňuje vytvoření potenciálních míst koroze.

OKENICOVÉ PLOTY

OKENICOVÉ PLOTY

Seznamte se s trendem novodobé architektury. Okenicové ploty reagují na potřeby našich zákazníků a získávají na popularitě díky originálnímu stylu, který ideální zapadá do současné architektury. Okenicové ploty dokonale chrání majitele před okolními vlivy a zajišťuje ochranu soukromí

HLINÍKOVÉ PERGOLY S POSUVNOU STŘECHOU

HLINÍKOVÉ PERGOLY S POSUVNOU STŘECHOU

Jsou zárukou elegance a moderního vzhledu. Umožňují Vám rozšířit obytný prostor směrem do přírody. Jedná se o dokonalé řešení pro ochranu před nadměrným teplem a deštěm. Vše se celoročně přizpůsobí Vašim potřebám, relaxaci a zábavě.

PLOTY DELUXE

PLOTY DELUXE

Novodobá linie a moderní styl hliníkových plotů dává jasný výraz každé realizaci a zdůrazňuje svůj jedinečný charakter. Lehké tvary a široká škála barev dovoluje přizpůsobit se k jakémukoliv typu domu. Do kategorie hliníkových plotů jsou zařazeny i hliníkové ploty z tahokovu, které získávají na popularitě svým velkoplošný designem.

KOVOVÉ PLOTY

KOVOVÉ PLOTY

Moderní styl kovových plotů zdůrazňuje jedinečný a neopakovatelný charakter plotu.Lehkost designu a široký výběr barev umožňuje využití u stávajících nebo nových staveb.Technické možnosti modelů KP 82, KP 64 a KP 25 Vám pomohou vyřešit Vaše nové projekty nebo zrekonstruovat stávající oplocení.

PANELOVÉ PLOTY

PANELOVÉ PLOTY

Hustota rozmístění panelů nejen chrání ale dodává plotu estetický, novodobý a neobyčejný vzhled. Panely patří díky své mohutnosti k největším zabudovaným vodorovným prvkům na trhu. Panely jsou vyrobeny z ocelového plechu, který je uvnitř vypěněn polyuretanovou pěnou , která dodává panelu svou pevnost a dokonale hladký povrch.

GABIONOVÉ  PLOTY

GABIONOVÉ PLOTY

Čím dál tím častěji se setkáváme s gabionovými ploty , které využívají krásu přírodního kamene.
Gabionové ploty VARIO 1 a VARIO 2 umožňují kombinaci gabionového plotu s různými druhy výplní. Systém VARIO je originální v použití netradičních sloupků , které určují velikost celého plotového modulu. Díky panelům z pevných materiálů je možné při minimální šířce modulu 15 cm zvolit výšku plotu až 2 m.


Systém PLOTYMAX.CZ využívá špičkový technologický postup v oblasti spojování oceli tvarováním za studena, při kterém nedochází k oslabení termických parametrů oceli, a tím zabraňuje vytvoření potencionálních míst koroze.Veškeré systémové prvky jsou 100 % antikorozně zabezpečeny dvěma vysoce kvalitními způsoby ochrany oceli. Žárové zinkování a kvalitní práškové barvy ( komaxit ), jsou garancí dlouhé životnosti oplocení, bez nároků na další údržbu.

Cena již od 990,- Kč / m 2 bez DPH.


PLOTYMAX.CZ
PLOTYMAX.CZ

PLOTYMAX.CZ jsou zárukou kvality a atraktivního vzhledu vašeho oplocení, které nyní můžete získat za bezkonkurenčně nízké pořizovací náklady oproti jiným plotovým systémům.
Technické možnosti vám pomohou vyřešit vaše nové projekty nebo zrekonstruovat stávající oplocení.

PLOTYMAX.CZ lze realizovat dle vašeho konkrétního požadavku v provedení rovném nebo do oblouku s možností volby provedení s hroty nebo bez hrotů. Nově jsme rozšířili nabídku o moderní provedení hladké ( bez hrotů ) rovné nebo do mírného oblouku.


PLOTYMAX.CZ
PLOTYMAX.CZ

PLOTYMAX.CZ byly již prezentovány jako novinka na výstavách v České republice a vzbudily velký ohlas ze strany projektantů, kteří ocenili jejich design, pevnost a povrchovou úpravu. Díky originálnímu provedení, je tento nový systém oplocení velice žádaný.

Právě nyní nastal ten pravý okamžik pro zkrášlení vašeho domu a zahrady.

Neváhejte a oslovte nás, příp. vyplňte poptávkový formulář ZDE a my Vám Vaší poptávku naceníme.