Největší výhodou plotových výplní v designu KP LINE PLUS/1/2/3 je možnost zásahu do zajímavě řešených vzorů. Díky volbě pořadí a typů sekcí lze vytvořit individuální vzory opakující se na všech typech oplocení, u brány posuvné - samonosné, dvoukřídlé, jednokřídlé, branky a skládací dvoukřídlé brány.

U tohoto provedení je možné použít různé typy profilů a volit pořadí jejich pořadí a rozestupy mezi nimi. Jedná se o řešení pro nadšence opakujících se forem a ty, kteří mají rádi jemnou estetiku a mírné dekorativní akcenty.

Všechny konstrukce modelů KP LINE jsou založeny na ocelovém obvodovém rámu o průřezu 80/40. Při výrobě variant kovových plotů KP Line jsou použity rozměry profilů 80/20 mm, 40/20 mm, 20/20 mm. Mezery u standardních výšek jsou 15 mm a u nestandardních výšek se mohou lišit.

Přednosti samonosných bran PLOTYMAX.CZ a jejich komponenty:

KOVOVÝ PLOT KP LINE 1

SKLADBA VÝPLNĚ

Profil: 80/20 mm ( počet kusů v závislosti od výšky )
Profil: 40/20 mm ( 5 kusů)
Profil: 20/20 mm ( 6 kusů )
Profil: 40/20 mm ( 5 kusů)
Profil: 80/20 mm ( počet kusů v závislosti od výšky )
Mezery: 15 mm

KOVOVÝ PLOT KP LINE 2

SKLADBA VÝPLNĚ

Profil: 80/20 mm
Profil: 40/20 mm
Profily se opakovaně střídají.
Mezery: 40 mm.
U nestandardních výšek se můžou mezery změnit

KOVOVÝ PLOT KP LINE 3

SKLADBA VÝPLNĚ

Profil: 80/20 mm
Profil: 40/20 mm
Profil: 20/20 mm
Profily se opakovaně střídají.
Mezery: 15 mm

KOVOVÝ PLOT KP LINE PLUS

V horní části plotu jsou umístěny užší profily, které působí dojmem plynutí formy od masivní základny k základně lehčí a štíhlejší.

SKLADBA VÝPLNĚ

Kovový profil o průřezu: 80/20mm.
Kovový profil o průřezu: 40/20 - 4 kusy.
Mezery mezi profily 40/20 mm jsou 40 mm.
Mezery mezi profily 80/20 mm jsou 15 mm.
U nestandardních výšek se můžou mezery změnit.

BAREVNÉ PROVEDENÍ

Barevné provedení je možné volit ze standardních odstínu dle vzorníku RAL , včetně drobných struktur a metalických barev.

Pokud Vám základní vzorník barev samonosných bran nevyhovuje, můžete vybírat z jakékoliv barvy dle vzorníku RAL.

POVRCHOVÁ ÚPRAVA = BEZÚDRŽBOVÉ PLOTY

Největší předností PLOTYMAX.CZ je dokonalá povrchová úprava bez nároku na údržbu. Veškeré systémové prvky jsou 100 % antikorozně zabezpečeny dvěma vysoce kvalitními způsoby ochrany oceli.
Žárové zinkování a kvalitní práškové barvy (komaxit), jsou garancí dlouhé životnosti oplocení, bez nároků na další údržbu.

Žárové zinkování zaručuje dlouhou životnost, vytvoření rovnoměrného a kvalitního povlaku ocelových konstrukcí. Práškové lakování velmi efektivně vytlačuje "mokré barvy" všude tam, kde je důležitá kvalita, trvanlivost a odolnost vůči povětrnostním vlivům.

VÝROBA A POVRCHOVÁ ÚPRAVA

Plotymax procházejí řadou testů. Výrobní proces kovových plotů je potvrzen nezávislými auditory ISO 9001 a ISO 12944 potvrzující dlouhodobou odolnost proti korozi. Svařovací normy charakterizující výrobky tohoto typu zaručují dlouhodobou životnost kovových spojů a svarů. Životnost plotů a odolnost vůči povětrnostním vlivům je zaručena po mnoho let díky zinkování. Proces svařování a odolnosti kovových dílů proti korozi je neustále spojen s procesem lakování. Při finální povrchové úpravě je použita technoogie nanášení práškové barvy, která je v peci vypalová. Je dodržena tloušťka barvy a základní nátěry používané k ochraně kritických konstrukčních prvků. Cyklické zkoušky vybraných vzorků výrobků a kovových detailů jsou také prováděny ve speciálních solných komorách. Tyto testy potvrzují odolnost nátěrů vůči škodlivým povětrnostním podmínkám.

info

Poptávkový formulář V našem formuláři vyplňte požadované údaje a my vám bezplatně zpracujeme cenovou nabídku. V případě, že máte vypracován již projekt případně nákres oplocení, tak zašlete jako přílohu.

Katalogy ke stažení Stáhněte si některý z našich katalogů ve formátu PDF.