Jednoduché a solidní řešení

Nyní přicházíme s novým modelem kovového plotu, který opět zaujme svým jednoduchým designem. Pokud hledáte designově jednoduché linie, tak jste je již našli. Model kovového plotu KP Vertikal je jednoduchý a klasický, stejně jako naše ostatní modely. Jednoduchý design kovového plotu KP Vertikal působí lehkým dojmem ale jeho pevnost je velká. Zdůrazní linie moderní architektury, vyvážení klasických prvků.

Použili jsme profily široké 80 mm s tloušťkou 20 mm. Vizuální efekt při použití širokých profilů je patrný pouze z bočního pohledu díky čemu získává celá kompozice masivní a pevný tvar. Existují až 3 varianty vertikálních rozpětí, označené A, B a C. V každé variantě je použita stejná výplň. Liší se však způsobem montáže a konstrukcí rozpětí.

Varianta A

Možnost montáže na ocelové sloupky 80 x 80 mm nebo do betonových tvárnic pomocí montážních držáků. U varianty KP VERTIKAL A jsou profily 80 x 20 mm umístěny svisle a jsou spojeny dvěma vodorovnými profily. Největší výhodou u této varianty je výroba na míru.

Výrobní rozměry: Výroba na míru.
Maximální šířka : 2700 mm.
Výplň je tvořena profilem : 80 x 20 mm
Rozteč výplní: 80 mm.
Vodorovný profily: 40 x 30 mm

Varianta B

U varianty KP VERTIKAL B jsou profily namontovány na spodní, speciální, nosný U-profil. Horní hrana rozpětí byla zakončena profilem 100/20 mm určeným ke stabilizaci konstrukce. Výrobní rozměry jsou dané.

V těchto kombinacích rozměrů :

Šířka : 1000 mm, 2000 mm
Výška : 1520 mm, 1750 mm, 1850 mm, 2020 mm
Výplň je tvořena profilem : 80 x 20 mm

Varianta C

U varianty KP VERTIKAL C jsou profily 80 x 20 mm namontovány na speciální U-profil. V horní části byla mezi výplňové profily umístěna speciální stabilizační tyč. Tyč je ukryta v elegantním hliníkovém pouzdře a je určena ke stabilitě konstrukce. Zabraňuje také vychýlení výplňových profilů. Výrobní rozměry jsou dané.

V těchto kombinacích rozměrů:

Šířka : 1000 mm, 2000 mm
Výška : 1520 mm, 1750 mm, 1850 mm, 2020 mm.
Výplň je tvořena profilem : 80 x 20 mm

Konstrukce posuvných, křídlových bran a branek je u všech variant A,B,C stejná a je tvořena z jeklového profilu o průřezu 60 X 80 mm. Výplň je vyrobena z profilu 80 X 20 mm s roztečí téměř 80 mm. Při konstrukci bran, branek je jako výplň použit vodorovný jeklový profil o průřezu 40 x 30 mm.

Přednosti a výhody samonosných bran KP VERTIKAL PLOTYMAX.CZ a jejich komponenty

NOVINKA - KP VERTIKAL 64

Jednoduchý design plotu KPVERTIKAL 64 potěší nadšence nekomplikovaných a klasických designů oplocení. Lehký a úhledný palisádový plot přitahuje pozornost ještě jedním klíčovým detailem. Širší okraj profilů je nastaven bokem do ulice. Díky tomu se zdánlivě jemná a jednoduchá výplň při pohledu ze správného úhlu mění. KP VERTIKAL 64 má výplň z menších jeklových profilů 60 x 40 mm oproti starší variantě KP VERTIKAL 80 x 20 mm.

BAREVNÉ PROVEDENÍ

Barevné provedení je možné volit ze standardních odstínu dle vzorníku RAL , včetně drobných struktur a metalických barev.

Pokud Vám základní vzorník barev samonosných bran nevyhovuje, můžete vybírat z jakékoliv barvy dle vzorníku RAL.

POVRCHOVÁ ÚPRAVA = BEZÚDRŽBOVÉ PLOTY

Největší předností PLOTYMAX.CZ je dokonalá povrchová úprava bez nároku na údržbu. Veškeré systémové prvky jsou 100 % antikorozně zabezpečeny dvěma vysoce kvalitními způsoby ochrany oceli.
Žárové zinkování a kvalitní práškové barvy (komaxit), jsou garancí dlouhé životnosti oplocení, bez nároků na další údržbu.

Žárové zinkování zaručuje dlouhou životnost, vytvoření rovnoměrného a kvalitního povlaku ocelových konstrukcí. Práškové lakování velmi efektivně vytlačuje "mokré barvy" všude tam, kde je důležitá kvalita, trvanlivost a odolnost vůči povětrnostním vlivům.

VÝROBA A POVRCHOVÁ ÚPRAVA

Plotymax procházejí řadou testů. Výrobní proces kovových plotů je potvrzen nezávislými auditory ISO 9001 a ISO 12944 potvrzující dlouhodobou odolnost proti korozi. Svařovací normy charakterizující výrobky tohoto typu zaručují dlouhodobou životnost kovových spojů a svarů. Životnost plotů a odolnost vůči povětrnostním vlivům je zaručena po mnoho let díky zinkování. Proces svařování a odolnosti kovových dílů proti korozi je neustále spojen s procesem lakování. Při finální povrchové úpravě je použita technoogie nanášení práškové barvy, která je v peci vypalová. Je dodržena tloušťka barvy a základní nátěry používané k ochraně kritických konstrukčních prvků. Cyklické zkoušky vybraných vzorků výrobků a kovových detailů jsou také prováděny ve speciálních solných komorách. Tyto testy potvrzují odolnost nátěrů vůči škodlivým povětrnostním podmínkám.

info

Poptávkový formulář V našem formuláři vyplňte požadované údaje a my vám bezplatně zpracujeme cenovou nabídku. V případě, že máte vypracován již projekt případně nákres oplocení, tak zašlete jako přílohu.

Katalogy ke stažení Stáhněte si některý z našich katalogů ve formátu PDF.