Současný trend moderní architektury

Rádi Vás seznámíme s nejnovějším trendem moderní architektury, který získává na popularitě díky originálnímu stylu. Okenicové ploty reagují na potřeby našich zákazníků a dokonale chrání majitele před okolními vlivy a zajišťují plnou ochranu soukromí. Tento design ideálně zapadá do nových projektů a rekonstrukcí. Okenicové ploty se vyznačují specifickým, horizontálním uspořádáním a jsou jedny z nejoblíbenějších.

Tento design perfektně ladí se zděným plotem z hladkých betonových tvárnic nebo zdiva.

Okenicové výplně se velice osvědčily i u rekonstrukcí plotů ze štípaných betonových tvárnic při výměně za dřevěné latě.

Okenicový design je vhodný i v kombinaci s klasickými ocelovými sloupky, které urychlují a zlevňují celkovou realizaci, v porovnání se zděnými ploty.

Veškeré konstrukce bran, branek a plotových polí jsou vyráběny individuálně dle potřeby zákazníka na míru. Konstrukce bran a branek je založena na tuhém ocelovém rámu z pevného jaklového profilu 60 x 80 mm. Jako výplň je použita ocelová lamela o opakované výšce 113 mm, s rozteči šikmých lamel cca 75 mm.

BAREVNÉ PROVEDENÍ

Barevné provedení je možné volit ze standardních odstínu dle vzorníku RAL , včetně drobných struktur a metalických barev.

Pokud Vám základní vzorník barev samonosných bran nevyhovuje, můžete vybírat z jakékoliv barvy dle vzorníku RAL.

POVRCHOVÁ ÚPRAVA = BEZÚDRŽBOVÉ PLOTY

Největší předností PLOTYMAX.CZ je dokonalá povrchová úprava bez nároku na údržbu. Veškeré systémové prvky jsou 100 % antikorozně zabezpečeny dvěma vysoce kvalitními způsoby ochrany oceli.
Žárové zinkování a kvalitní práškové barvy (komaxit), jsou garancí dlouhé životnosti oplocení, bez nároků na další údržbu.

Žárové zinkování zaručuje dlouhou životnost, vytvoření rovnoměrného a kvalitního povlaku ocelových konstrukcí. Práškové lakování velmi efektivně vytlačuje "mokré barvy" všude tam, kde je důležitá kvalita, trvanlivost a odolnost vůči povětrnostním vlivům.

VÝROBA A POVRCHOVÁ ÚPRAVA

Plotymax procházejí řadou testů. Výrobní proces kovových plotů je potvrzen nezávislými auditory ISO 9001 a ISO 12944 potvrzující dlouhodobou odolnost proti korozi. Svařovací normy charakterizující výrobky tohoto typu zaručují dlouhodobou životnost kovových spojů a svarů. Životnost plotů a odolnost vůči povětrnostním vlivům je zaručena po mnoho let díky zinkování. Proces svařování a odolnosti kovových dílů proti korozi je neustále spojen s procesem lakování. Při finální povrchové úpravě je použita technoogie nanášení práškové barvy, která je v peci vypalová. Je dodržena tloušťka barvy a základní nátěry používané k ochraně kritických konstrukčních prvků. Cyklické zkoušky vybraných vzorků výrobků a kovových detailů jsou také prováděny ve speciálních solných komorách. Tyto testy potvrzují odolnost nátěrů vůči škodlivým povětrnostním podmínkám.

Přednosti samonosných bran okenicových PLOTYMAX.CZ a jejich komponenty

Posuvné samonosné brány jsou vyrobeny na špičkové technické úrovni. Precizně a funkčně jsou dořešeny všechny detaily a spoje s kvalitně volenými komponenty a doplňky. Jsou precizně vyřešené detaily konstrukce, vedení, dojezdů s použitím bezpečnostního krycího plechu na ocelovém hřebenu, to vše dělá z brány reprezentativní prvek vstupu k domu. Maximální pevnost je zaručena díky zvolenému nosnému "C" profilu a materiálu nosné konstrukce, což má vliv na dlouholetou funkčnost a spolehlivost.

MAXI BOX zabudovaný v okenicovém plotě

Důležitou a praktickou součástí plotů je MAXI BOX, který je možné použít u všech našich designových variant plotu. Jeho největší výhodou je umístění ovládacích a komunikačních prvků do jednoho celku. MAXI BOX je možné libovolně nakonfigurovat dle vlastní představy. Základem je poštovní schránka se zvonkem. Další jeho součástí může být videotelefon s bytovým monitorem, schránka na balíky ovládaná mobilní aplikací, kódovací klávesnice, led osvětlení.

Poštovní schránka zabudovaná do vstupní branky

Vstupní okenicovou branku nebo plotové pole lze doplnit o poštovní schránku ve stejném barevném odstínu.

Podhrabové panely PX nebo betonové podhrabové desky umožní zvýšit výšku plotu a ochrání plotové výplně od nadzemních vlivů.

Výběr realizací

Okenicové ploty

Milovice

Okenicové ploty

Dolní Chabry

Okenicové ploty

Vestec

Okenicové ploty

Poděbrady

Okenicové ploty

Uhřiněves

Okenicové ploty

Ostrava

Okenicové ploty

Herink

Okenicové ploty

Nový bor

Okenicové ploty

Hronov

Okenicové ploty

Čáslav

Okenicové ploty

Mohelnice

Okenicové ploty

Praha - Šestajovice

Okenicové ploty

Loučeň

Okenicové ploty

Předboj

Okenicové ploty

Herink

Okenicové ploty

Hostivice

Okenicové ploty

Poděbrady

Okenicové ploty

Červené Pečky

Okenicové ploty

Rynholec

Okenicové ploty

Jemnice

Okenicové ploty

Bratislava

Okenicové ploty

České Budějovice

Okenicové ploty

Moravský Beroun

Okenicové ploty

Řež

Okenicové ploty

Žilina

Okenicové ploty

Česká lípa

Okenicové ploty

Syrovice

Okenicové ploty

Další naše realizace

info

Poptávkový formulář V našem formuláři vyplňte požadované údaje a my vám bezplatně zpracujeme cenovou nabídku. V případě, že máte vypracován již projekt případně nákres oplocení, tak zašlete jako přílohu.

Katalogy ke stažení Stáhněte si některý z našich katalogů ve formátu PDF.