Montáže po celé České republice

Naše společnost se zabývá dodávkami a montážemi bezúdržbových plotů po celé České republice. Naše nabídka zahrnuje mnoho bezúdržbových plotových systémů, které jsou vyjímečné svým zpracováním, originálním vzhledem a příznivou pořizovací cenou. Při výrobě jsou použity nejnovější technologie. Velký důraz klademe na povrchovou úpravu, která dává oplocení trvalý a neměnící se atraktivní vzhled. Rádi Vám pomůžeme z výběrem a realizací toho nejvhodnějšího plotového systému.

Stavební výstavy a veltrhy

PLOTYMAX.CZ byly již prezentovány jako novinka na výstavách v České republice a vzbudily velký ohlas ze strany projektantů, kteří ocenili jejich design, pevnost a povrchovou úpravu. Díky originálnímu provedení, je tento nový systém oplocení velice žádaný.

Rozsáhlou nabídku designů bezúdržbových plotů PLOTYMAX.CZ prezentujeme celoročně na největších stavebních výstavách v České republice.

Naše plotové výplně vzbuzují ohlas ze strany projektantů a stavitelů, kteří oceňují jejich design, pevnost, povrchovou úpravu a následně i cenu. Každý rok se snažíme nabídnout zákazníkům designovou novinku. V letošním roce se jedná o novinku KP Vertikal.

Forarch
For habitat
Stavební veletrh Brno

Věříme, že si vyberete s naší rozsáhlé nabídky. Neváhejte se nás zeptat na designové, stavební nebo technické řešení plotových výplní. Rádi vám zodpovíme vaše dotazy a třeba i poradíme, jak nejlépe zrealizovat plot pro vaší maximální spokojenost.

Budeme se těšit na spolupráci s vámi!

info

Poptávkový formulář V našem formuláři vyplňte požadované údaje a my vám bezplatně zpracujeme cenovou nabídku. V případě, že máte vypracován již projekt případně nákres oplocení, tak zašlete jako přílohu.

Katalogy ke stažení Stáhněte si některý z našich katalogů ve formátu PDF.