Výplň je založena na extrudované polystyrenové pěně, která vyplňuje prostor mezi zinkovanými plechy a společně je vytvořen sendvičový panel. Jedná se o moderní, ekologický stavební materiál používaný po celém světě. Dalším běžně používaným názvem tohoto materiálu je styrodur. Pěna se vyznačuje homogenní strukturou uzavřených buněk, což ovlivňuje její odolnost a pevnost. Materiál přitom zůstává lehký, což je u prvků oplocení značných rozměrů nepochybná výhoda.

Panel je lehký a odolný a použitý plech poskytuje vysokou odolnost vůči povětrnostním vlivům. Připočteme-li spolehlivé konstrukce bran a branek, dostaneme jeden z nejzajímavějších modelů na trhu oplocení v České republice.

U této varianty jsou panely bran, branek a plotových polí tvořenu sendvičovým panelem o maximální výšce 300 mm a šířce 50 mm, která je na každé straně těsně uzavřená polyesterovou fólií. Horní a spodní část panelu je pokryta U-profilem z plechu o stejné tloušťce a struktuře jako opláštění. V místě spojení profilů s plechem je jen jemná, téměř neviditelná linka. Veškeré konstrukce bran, branek a plotových polí jsou vyráběny individuálně dle potřeby zákazníka na míru.

Maximální šířka panelu je 2500 mm.

Přednosti samonosných bran PLOTYMAX.CZ a jejich komponenty

Velice zajímavá je kombinace panelového plotu například s okenicovou nebo laserem vypalovanou výplní. Touto kombinací získá váš plot originální design a umocní dominantní vzhled vašeho domu.

Panel je také možné použít jako podhrabovou desku k jakémukoli designu plotu z naší nabídky.

Panelové ploty je možné dodat pouze v grafitové (trochu tmavší odstín než je RAL 7016 ) nebo tmavě hnědé barvě s drobnou strukturou na povrchu.

BAREVNÉ PROVEDENÍ

Barevné provedení je možné volit ze standardních odstínu dle vzorníku RAL , včetně drobných struktur a metalických barev.

Pokud Vám základní vzorník barev samonosných bran nevyhovuje, můžete vybírat z jakékoliv barvy dle vzorníku RAL.

POVRCHOVÁ ÚPRAVA = BEZÚDRŽBOVÉ PLOTY

Největší předností PLOTYMAX.CZ je dokonalá povrchová úprava bez nároku na údržbu. Veškeré systémové prvky jsou 100 % antikorozně zabezpečeny dvěma vysoce kvalitními způsoby ochrany oceli.
Žárové zinkování a kvalitní práškové barvy (komaxit), jsou garancí dlouhé životnosti oplocení, bez nároků na další údržbu.

Žárové zinkování zaručuje dlouhou životnost, vytvoření rovnoměrného a kvalitního povlaku ocelových konstrukcí. Práškové lakování velmi efektivně vytlačuje "mokré barvy" všude tam, kde je důležitá kvalita, trvanlivost a odolnost vůči povětrnostním vlivům.

VÝROBA A POVRCHOVÁ ÚPRAVA

Plotymax procházejí řadou testů. Výrobní proces kovových plotů je potvrzen nezávislými auditory ISO 9001 a ISO 12944 potvrzující dlouhodobou odolnost proti korozi. Svařovací normy charakterizující výrobky tohoto typu zaručují dlouhodobou životnost kovových spojů a svarů. Životnost plotů a odolnost vůči povětrnostním vlivům je zaručena po mnoho let díky zinkování. Proces svařování a odolnosti kovových dílů proti korozi je neustále spojen s procesem lakování. Při finální povrchové úpravě je použita technoogie nanášení práškové barvy, která je v peci vypalová. Je dodržena tloušťka barvy a základní nátěry používané k ochraně kritických konstrukčních prvků. Cyklické zkoušky vybraných vzorků výrobků a kovových detailů jsou také prováděny ve speciálních solných komorách. Tyto testy potvrzují odolnost nátěrů vůči škodlivým povětrnostním podmínkám.

info

Poptávkový formulář V našem formuláři vyplňte požadované údaje a my vám bezplatně zpracujeme cenovou nabídku. V případě, že máte vypracován již projekt případně nákres oplocení, tak zašlete jako přílohu.

Katalogy ke stažení Stáhněte si některý z našich katalogů ve formátu PDF.