Moderní vzhled

Laserem vypalovaná výplň udává plotu moderní vzhled. Jedná se o jeden z nejinovativnějších designů plotu v naší nabídce. Nepravidelnost vzoru a malá výška každého z otvorů způsobuje, že plot účinně omezuje výhled na pozemek.

Specifické uspořádání řezů je aplikováno laserem řádek po řádku, díky čemuž je získaný vzor rovnoměrný, opakovatelný a koresponduje s ostatními prvky plotové řady.

Konstrukce je založena na pozinkovaném plechu o šířce 2 mm. Ve výplni použít nepravidelný vzor v podobě podélných řezů, každý o výšce 15 mm.

Podlouhlé otvory vysoké 15 mm mají zcela odlišné délky. Vláknový laser vypaluje čáru vzoru, přičemž každá čára vzoru je odlišná od předchozí. Díky tomu je dosaženo efektu nepravidelnosti, což je hlavní rozlišovací znak tohoto designu.

Přednosti samonosných bran PLOTYMAX.CZ a jejich komponenty

BAREVNÉ PROVEDENÍ

Barevné provedení je možné volit ze standardních odstínu dle vzorníku RAL , včetně drobných struktur a metalických barev.

Pokud Vám základní vzorník barev samonosných bran nevyhovuje, můžete vybírat z jakékoliv barvy dle vzorníku RAL.

POVRCHOVÁ ÚPRAVA = BEZÚDRŽBOVÉ PLOTY

Největší předností PLOTYMAX.CZ je dokonalá povrchová úprava bez nároku na údržbu. Veškeré systémové prvky jsou 100 % antikorozně zabezpečeny dvěma vysoce kvalitními způsoby ochrany oceli.
Žárové zinkování a kvalitní práškové barvy (komaxit), jsou garancí dlouhé životnosti oplocení, bez nároků na další údržbu.

Žárové zinkování zaručuje dlouhou životnost, vytvoření rovnoměrného a kvalitního povlaku ocelových konstrukcí. Práškové lakování velmi efektivně vytlačuje "mokré barvy" všude tam, kde je důležitá kvalita, trvanlivost a odolnost vůči povětrnostním vlivům.

VÝROBA A POVRCHOVÁ ÚPRAVA

Plotymax procházejí řadou testů. Výrobní proces kovových plotů je potvrzen nezávislými auditory ISO 9001 a ISO 12944 potvrzující dlouhodobou odolnost proti korozi. Svařovací normy charakterizující výrobky tohoto typu zaručují dlouhodobou životnost kovových spojů a svarů. Životnost plotů a odolnost vůči povětrnostním vlivům je zaručena po mnoho let díky zinkování. Proces svařování a odolnosti kovových dílů proti korozi je neustále spojen s procesem lakování. Při finální povrchové úpravě je použita technoogie nanášení práškové barvy, která je v peci vypalová. Je dodržena tloušťka barvy a základní nátěry používané k ochraně kritických konstrukčních prvků. Cyklické zkoušky vybraných vzorků výrobků a kovových detailů jsou také prováděny ve speciálních solných komorách. Tyto testy potvrzují odolnost nátěrů vůči škodlivým povětrnostním podmínkám.

info

Poptávkový formulář V našem formuláři vyplňte požadované údaje a my vám bezplatně zpracujeme cenovou nabídku. V případě, že máte vypracován již projekt případně nákres oplocení, tak zašlete jako přílohu.

Katalogy ke stažení Stáhněte si některý z našich katalogů ve formátu PDF.