Jednoduchý klasický palisádový plot s horizontální výplní

Díky modernímu stylu je plot skvělou volbou pro domy s geometrickým tvarem. Palisádový plot KP 64 se vyznačuje horizontálně uspořádanými sekcemi, které dodávají zajímavý vzhled. Vůle mezi výplňovými profily je 40 mm, což umožňuje mírný výhled na nemovitost z ulice.

Originální podoba plotu nepochybně podtrhne zajímavou úpravu zahrady. Volbou tohoto plotu získáte díky použitím pevných materiálům opravdu dominantní ochranu pozemku.

Veškeré konstrukce bran, branek a plotových polí jsou vyráběny individuálně dle potřeby zákazníka na míru

Přednosti samonosných bran PLOTYMAX.CZ a jejich komponenty

BAREVNÉ PROVEDENÍ

Barevné provedení je možné volit ze standardních odstínu dle vzorníku RAL , včetně drobných struktur a metalických barev.

Pokud Vám základní vzorník barev samonosných bran nevyhovuje, můžete vybírat z jakékoliv barvy dle vzorníku RAL.

POVRCHOVÁ ÚPRAVA = BEZÚDRŽBOVÉ PLOTY

Největší předností PLOTYMAX.CZ je dokonalá povrchová úprava bez nároku na údržbu. Veškeré systémové prvky jsou 100 % antikorozně zabezpečeny dvěma vysoce kvalitními způsoby ochrany oceli.
Žárové zinkování a kvalitní práškové barvy (komaxit), jsou garancí dlouhé životnosti oplocení, bez nároků na další údržbu.

Žárové zinkování zaručuje dlouhou životnost, vytvoření rovnoměrného a kvalitního povlaku ocelových konstrukcí. Práškové lakování velmi efektivně vytlačuje "mokré barvy" všude tam, kde je důležitá kvalita, trvanlivost a odolnost vůči povětrnostním vlivům.

VÝROBA A POVRCHOVÁ ÚPRAVA

Plotymax procházejí řadou testů. Výrobní proces kovových plotů je potvrzen nezávislými auditory ISO 9001 a ISO 12944 potvrzující dlouhodobou odolnost proti korozi. Svařovací normy charakterizující výrobky tohoto typu zaručují dlouhodobou životnost kovových spojů a svarů. Životnost plotů a odolnost vůči povětrnostním vlivům je zaručena po mnoho let díky zinkování. Proces svařování a odolnosti kovových dílů proti korozi je neustále spojen s procesem lakování. Při finální povrchové úpravě je použita technoogie nanášení práškové barvy, která je v peci vypalová. Je dodržena tloušťka barvy a základní nátěry používané k ochraně kritických konstrukčních prvků. Cyklické zkoušky vybraných vzorků výrobků a kovových detailů jsou také prováděny ve speciálních solných komorách. Tyto testy potvrzují odolnost nátěrů vůči škodlivým povětrnostním podmínkám.

Skladba výplně

Vodorovné profily 60 x 40 mm jsou osazeny do obvodového rámu z profilu 60 x 50 mm

Vodorovný profil: 60 x 40 mm ( počet kusů v závislosti od výšky)

Mezery: cca 40 mm, v závislosti od výšky

info

Poptávkový formulář V našem formuláři vyplňte požadované údaje a my vám bezplatně zpracujeme cenovou nabídku. V případě, že máte vypracován již projekt případně nákres oplocení, tak zašlete jako přílohu.

Katalogy ke stažení Stáhněte si některý z našich katalogů ve formátu PDF.